mobil: 608 129 062
​e-mail: info@absklipek.cz
facebook: AB sklipek

VINAŘSTVÍ SKLÍPEK PENZION
Burčáková sezóna se blíží

25.08.2016

Nejlahodnější burčák je ve své vrcholné fázi, tedy těsně před zlomem chuti ze sladké do kyselé, kdy má harmonický poměr cukrů, kyselin a alkoholu.

Nové internetové stránky

01.08.2016

Dnes jsem pro Vás spustili nové internetové stránky. Naleznete zde vše o našem sklípku a můžete si zde také zarezervovat ubytování.

Vinný sklípek

Vítáme vás na stránkách našeho sklípku. Nacházíme se v obci Bořetice, v Kravihorské svobodné republice, a to ve vrchním frejdu (řadě), přímo uprostřed. Nabízíme širokou cenovou nabídku, přizpůsobenou vašim financím a možnostem.Nabízíme degustace dle Vašich možností, ale i veselici až do rána. Pobyty u nás jsou již od 4 osob až po celkovou kapacitu 100 míst. Náš sklípek je naprosto ideální pro různé akce, a to, jak soukromé, tak i firemní,např. různá setkání, svatby, promoce, narozeniny. Naší specialitou je připravení pravé moravské zabijačky přímo před sklípkem.Vždy se přizpůsobíme Vám a Vašim finančním možnostem. Přizpůsobíme se Vaší zábavě bez omezení i časového, třeba i do ranních hodin.

Pobyt ve sklípku u nás probíhá následovně:

Po příchodu do sklípku Vás pohostíme předkrmy, a to škvarkovou pomazánku, chleba s domácím uzeným a chleba se sádlem, pečenou cibulkou a husími játry. Dále Vám nagrilujeme večeři, a to šťavnaté kuřecí a vepřové steaky,  vinné klobásky připravované celoročně na venkovním grilu, podávané se saláty a pečivem.
Po domluvě předem můžeme připravit i jinou večeři, např. vegetariánskou. Na speciální přání jsme schopni nachystat kachny, pečená kolena, flamendr atd.
Po večeři na slehnutí nabízíme naši domácí ořechovici, a poté Vás pan sklepmistr pozve na to nejdůležitější – na degustaci velkých vín, neboli vín přívlastkových, které nejen v ČR, ale i mimo ni sbírají medaile. Degustace probíhá v prostředí autentickém, přímo u beček. Trvá kolem hodiny a ochutnáte kolem deseti vzorků vín. V případě zájmu je možnost  degustace domácích destilátů u baru. Poté je připraven bohatý raut převážně z našich moravských specialit k zakousnutí během celého večera. Víno k neomezené konzumaci je sudové, převážně přívlastkové.

Degustace vín

Neomezená degustace vín

Sele na rožni

Udírna

Klasická domácí zabijačka

Hudební program

do sklepa patří i hudební program, který můžeme zajistit. I když ve sklepě máme dvě hudební aparatury s velkým výběrem hudby z CD, převážně české a slovenské scény,I přesto živá hudba udělá vždy ještě lepší atmosféru zajistit. Pro příklad uvádíme výběr kapel s orient. cenami:

Vinařský desetiboj

Svatba

Doprovodný program

 

Samozřejmě ceny i program jsou smluvní. Dle domluvy s vámi vám můžeme připravit naprosto cokoliv, od pečených kolen, žeber, domácí husičky, nebo krmné kačeny, opékání jehňat na rožni, vegetariánskou stravu, ohňostroje atd.
Ceny u nás jsou stejné od roku 2005, pouze program ve sklípku jsme po 6  letech bohužel museli mírně (o 50,-) zdražit.

AB VINNÝ SKLÍPEK

Andrej a Bohdana Pazderkovi

Kravihorská svobodná republika
691 08 Bořetice u Hustopečí

KONTAKTUJTE NÁS

Tel.: 00420 608 129 062

info@absklipek.cz / Facebook: AB sklipek