mobil: 608 129 062
​e-mail: info@absklipek.cz
facebook: AB sklipek

VINAŘSTVÍ SKLÍPEK PENZION
Burčáková sezóna se blíží

25.08.2016

Nejlahodnější burčák je ve své vrcholné fázi, tedy těsně před zlomem chuti ze sladké do kyselé, kdy má harmonický poměr cukrů, kyselin a alkoholu.

Nové internetové stránky

01.08.2016

Dnes jsem pro Vás spustili nové internetové stránky. Naleznete zde vše o našem sklípku a můžete si zde také zarezervovat ubytování.

Penzion, ubytování

Check in: 16:00 - 19:00
Check out: 10:30

Náš nový penzion se nachází 650 kroků od sklepa a je kompletně vybaven včetně Tv, WI-FI, letní vybavené kuchyňky,  venkovní zastřešenou terasou s grili.

K dispozici za příplatek fotbalove hřiště a 2 tenisove kurty.
Vzdálenost na koupaliště 2.5 km
Lednicko-valtický areál je vzdálen asi 18 km.

Přímo nad sklepem se nachází ubytování pro 13 osob, pokoje jsou kompletně vybaveny novým nábytkem a koberci, dále je na pokoji sociální zařízení. Je zde i uzavřená letní terasa přímo za sklípkem. Pro dlouhodobé pobyty vám přichystáme i ledničku s vařičem a TV. Kola se dají uschovat přímo ve sklepě. Samozřejmě je zde i možnost přichystání snídaně dle domluvy (cena snídaně formou bufetu 80,-/os).

Bořetice jsou protkané cyklostezkami. Pro delší pobyty jsme schopni ceny za ubytování upravit.

V současné době se nachází v Bořeticích a blízkém okolí nespočet ubytovacích kapacit. Pokud budete mít zájem tak Vám můžeme některou z nich rezervovat

Přehled ubytovacích kapacit v bezprostřední blízkosti do 0,5 km:

Přehled ubytovacích kapacit do vzdálenosti 2 km:

Všechny ceny jsou orientační, takže v současné době můžou být upravené. V zimních měsících si některé penziony účtují poplatek za topení (kolem 30,-/os)

O víkendech v měsících říjen až listopad, kdy se nachází ve vinných sklípcích pod Kraví horou až 1.500 turistů ne vždy stačí ubytovací kapacity.

Proto se snažíme a zajišťujeme ubytování i v sousedních vesnicích, kde se nachází celá řada penzionů, odvoz ze sklepa pak řešíme formou taxi služby a nebo po domluvě i naším vozem, kde odvezeme najednou až 7 osob, v každém případě 2km ranní procházka je celkem příjemná k vystřízlivění, soudě podle našich zkušeností. My osobně ji po každém pobytu ve sklepě absolvujeme.

AB VINNÝ SKLÍPEK

Andrej a Bohdana Pazderkovi

Kravihorská svobodná republika
691 08 Bořetice u Hustopečí

KONTAKTUJTE NÁS

Tel.: 00420 608 129 062

info@absklipek.cz / Facebook: AB sklipek