mobil: 608 129 062
​e-mail: info@absklipek.cz
facebook: AB sklipek

VINAŘSTVÍ SKLÍPEK PENZION
Virtuální prohlídka

10.01.2020

Spustili jsme pro Vás virtuální prohlídku našeho sklípku. Zobrazíte ji kliknutím v menu na stránku virtuální prohlídka.

Vinný sklípek

Vítáme vás na stránkách našeho sklípku. Nacházíme se v obci Bořetice, v Kravihorské svobodné republice, a to ve vrchním frejdu (řadě), přímo uprostřed. Nabízíme širokou cenovou nabídku, přizpůsobenou vašim financím a možnostem.Nabízíme degustace dle Vašich možností, ale i veselici až do rána. Pobyty u nás jsou již od 4 osob až po celkovou kapacitu 100 míst. Náš sklípek je naprosto ideální pro různé akce, a to, jak soukromé, tak i firemní,např. různá setkání, svatby, promoce, narozeniny. Naší specialitou je připravení pravé moravské zabijačky přímo před sklípkem.Vždy se přizpůsobíme Vám a Vašim finančním možnostem. Přizpůsobíme se Vaší zábavě bez omezení i časového, třeba i do ranních hodin.

Pobyt ve sklípku se základním programem :

Po příchodu do sklípku Vás pohostíme předkrmy, a to škvarkovou pomazánku, chleba s domácím uzeným a chleba se sádlem, pečenou cibulkou a husími játry. Dále Vám nagrilujeme večeři, a to šťavnaté kuřecí a vepřové steaky,  vinné klobásky připravované celoročně na venkovním grilu, podávané se saláty a pečivem.
Po domluvě předem můžeme připravit i jinou večeři, např. vegetariánskou. Na speciální přání jsme schopni nachystat kachny, pečená kolena, flamendr atd.
Po večeři na slehnutí nabízíme naši domácí ořechovici, a poté Vás pan sklepmistr pozve na to nejdůležitější – na degustaci velkých vín, neboli vín přívlastkových, které nejen v ČR, ale i mimo ni sbírají medaile. Degustace probíhá v prostředí autentickém, přímo u beček. Trvá kolem hodiny a ochutnáte kolem deseti vzorků vín. V případě zájmu je možnost  degustace domácích destilátů u baru. Poté je připraven bohatý raut převážně z našich moravských specialit k zakousnutí během celého večera. Víno k neomezené konzumaci je sudové, převážně přívlastkové.

Pobyt ve sklípku s 10ti chodovým MENU :

Pobyt je stejný jako v základním programu a je rožšířen o 10ti chodové obžerství, nebo-li "nekonečný gril". Jednotlivé chody se podávají postupně a to během celého večera, A to zpravidla takto :

-  marinovaná krkovička v grilovaným kořením, podávaná s houbovou omáčkou

-  kuřecí prsíčka v kari

- domácí malé brambory, naložené v rozmarýnu, olivovým oleji s feferonky

-  naložený ananas v kubánským rumu se skořicí a vanilkou

-  grilovaná pikantní křidélka 

-  domácí špíz z kousky mas a čabajkou, podávané s domácí tatarkou

-  hovězí flank steak z argentýnského býčka podávaný s peřovou omáčkou

-  máslová kukuřice s koliandrem a himalájskou solí

-  pečené hrušky, plněné variací ořechů, limetkami a třitnovým cukrem, podávané s domácí šlehačkou

-  domácí hovězí tataráček s topinkami

Samozřejmně v ceně navíc předkrmy, degustace, neomezená konzumace po dobu večera, bohatý raut, domácí dezerty .  Cena na osobu při počtu minimálně 10 osob                                       -   795,-/os.                                               Cena na osobu s neomezenou konzumací přívlastkový vín z láhví     -   945,-/os,

Degustace vín

Neomezená degustace vín

Sele na rožni

Udírna

Klasická domácí zabijačka

Hudební program

do sklepa patří i hudební program, který můžeme zajistit. I když ve sklepě máme dvě hudební aparatury s velkým výběrem hudby z CD, převážně české a slovenské scény,I přesto živá hudba udělá vždy ještě lepší atmosféru zajistit. Pro příklad uvádíme výběr kapel s orient. cenami:

Vinařský desetiboj

Svatba

Doprovodný program

 

Samozřejmě ceny i program jsou smluvní. Dle domluvy s vámi vám můžeme připravit naprosto cokoliv, od pečených kolen, žeber, domácí husičky, nebo krmné kačeny, opékání jehňat na rožni, vegetariánskou stravu, ohňostroje atd.
Ceny u nás jsou stejné od roku 2005, pouze program ve sklípku jsme po 6  letech bohužel museli mírně (o 50,-) zdražit.

AB VINNÝ SKLÍPEK

Andrej a Bohdana Pazderkovi

Kravihorská svobodná republika
691 08 Bořetice u Hustopečí

KONTAKTUJTE NÁS

Tel.: 00420 608 129 062

info@absklipek.cz / Facebook: AB sklipek