mobil: 608 129 062
​e-mail: info@absklipek.cz
facebook: AB sklipek

VINAŘSTVÍ SKLÍPEK PENZION
Virtuální prohlídka

10.01.2020

Spustili jsme pro Vás virtuální prohlídku našeho sklípku. Zobrazíte ji kliknutím v menu na stránku virtuální prohlídka.

Penzion, ubytování

Check in: 16:00 - 19:00
Check out: 10:30

Náš nový penzion se nachází 650 kroků od sklepa a je kompletně vybaven včetně Tv, WI-FI, letní vybavené kuchyňky,  venkovní zastřešenou terasou s grili.

K dispozici za příplatek fotbalove hřiště a 2 tenisove kurty.
Vzdálenost na koupaliště 2.5 km
Lednicko-valtický areál je vzdálen asi 18 km.

Přímo nad sklepem se nachází ubytování pro 11 osob, pokoje jsou kompletně vybaveny novým nábytkem a koberci, dále je na pokoji sociální zařízení. Je zde i uzavřená letní terasa přímo za sklípkem. Pro dlouhodobé pobyty vám přichystáme i ledničku s vařičem a TV. Kola se dají uschovat přímo ve sklepě. Samozřejmě je zde i možnost přichystání snídaně dle domluvy (cena snídaně formou bufetu 120,-/os).

Bořetice jsou protkané cyklostezkami. Pro delší pobyty jsme schopni ceny za ubytování upravit.

V současné době se nachází v Bořeticích a blízkém okolí nespočet ubytovacích kapacit. Pokud budete mít zájem tak Vám můžeme některou z nich rezervovat

Přehled ubytovacích kapacit v bezprostřední blízkosti do 0,5 km:

Přehled ubytovacích kapacit do vzdálenosti 2 km:

Všechny ceny jsou orientační, takže v současné době můžou být upravené. V zimních měsících si některé penziony účtují poplatek za topení (kolem 30,-/os).

Ubytovací pokoje jsou formou studia.

O víkendech v měsících říjen až listopad, kdy se nachází ve vinných sklípcích pod Kraví horou až 1.500 turistů ne vždy stačí ubytovací kapacity.

Proto se snažíme a zajišťujeme ubytování i v sousedních vesnicích, kde se nachází celá řada penzionů, odvoz ze sklepa pak řešíme formou taxi služby a nebo po domluvě i naším vozem, kde odvezeme najednou až 7 osob, v každém případě 2km ranní procházka je celkem příjemná k vystřízlivění, soudě podle našich zkušeností. My osobně ji po každém pobytu ve sklepě absolvujeme.

AB VINNÝ SKLÍPEK

Andrej a Bohdana Pazderkovi

Kravihorská svobodná republika
691 08 Bořetice u Hustopečí

KONTAKTUJTE NÁS

Tel.: 00420 608 129 062

info@absklipek.cz / Facebook: AB sklipek